دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی
دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلیReviewed by admin on Nov 13Rating: 4.5دکوراسیون منزل و انواع دکوراسیون برترین اجرای انواع دکوراسیون منزل حرفه ای توسط خانه طراحی اراد 09123932207-22896371

دکوراسیون منزل ،انواع سقف و دیوار و

دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون منزل و دکوراسیون داخلی

طراحی سقف

دکوراسیون داخلی – سقف پذیرایی – سقف کشسان – فیبر نوری – عکس سقف پذیرایی – سقف لاکچری

دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی _ دیزاین داخلی – دکور

دکوراسیون منزل

طرح سقف -عکس سقف- سقف دکوراتیو – نصب هالوژن نقطه ای – سقف پله ای – سقف لوکس

دکوراسیون منزل   : هر یک از قسمتهای خانه حتی بخش های کوچک آن به نوبه خود دارای اهمیت و تاثیر گذاری بسیار بر دکوراسیون منزل و نوع چیدمان آن دارد . بخش های متعدد و مطرح در دکوراسیون منزل عبارتند از پذیرایی ، نشیمن ، آشپزخانه ، اتاق خواب و … .

دکوراسیون منزل : دکوراسیون پذیرایی

یکی از بخش های مطرح در دکوراسیون داخلی پذیرایی است که باید یا کاملا اشرافی و پر جلوه باشد یا به نوعی همراه با دکوراسیون مدرن یعنی ساده و در عین حال زیبا که این بنا به نوع سلیقه افراد و نیز وسایل در اختیار به منظور دکوراسیون منزل قابل انتخاب می باشد . در دکوراسیون مدرن تاکید بیشتر بر سادگی است به عبارت دیگر هر چه تعداد مبل ها و وسایل اتاق پذیرایی کمتر باشد بر زیبایی کار افزوده و اصل مهم بر تفکیک وسایل از یکدیگر است بر خلاف دکوراسیون سنتی و سابق که تاکید بر شلوغی و بر تعداد داشت در این دکوراسیون تاکید بر وسایل است نه تعداد آن ها و بیشتر رنگ سیاه و سفید مدنظر است برخلاف گذشته که ترکیبی از رنگ ها و طیفی از رنگ ها مدنظر قرار داشت .

دکوراسیون

دکور پذیرایی-دکوراسیون پذیرایی- تی وی روم -TV room

دکوراسیون منزل

دکوراسیون -دکوراسیون دالی – دکور پذیرایی

دکوراسیون منزل

دکوراسیون -دکور سقف – دیزاین داخلی

دکوراسیون منزل

پذیرایی -دیوار کناف – دیوار دکوراتیو

طراحی

دکوراسیون منزل – سقف تصویردار

اجرای سقف تصویری در سرویس بهداشتی

آسمان مجازی – سقف تصویری – سقف کشسان – سقف چاپی

 

دکوراسیون منزل : دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون منزل : در اتاق خواب نیز با توجه به اصول دکوراسیون منزل و اصول دکوراسیون مدرن می توان از یک تخت خواب با پایه های کوتاه به شکل مستطیلی و یا گرد استفاده نمود که شکل مستطیلی مناسب هرنوعی از اتاق های کوچک و بزرگ است و محدودیتی ندارد ولی تخت خواب های گرد برای اتاق های بزرگ کاربرد دارد به دلیل انکه فضای بیشتری را اشغال نموده و محیط را کوچک تر نمایش میدهد ولی در عین حال زیبایی بی نطیری را به همراه دارد . استفاده از قاب عکس و تابلوهای نقاشی مناسب نیز می تواند به نوعی زیبایی و ارامش را دو چندان سازد و محیطی مناسب را برای استراحت و آرامش فراهم اورد.

طراحی اتاق خواب

طراحی -طرح اتاق خواب _اجرای فیبر نوری – سقف دکوراتیو

در دکوراسیون اتاق خواب برای داشتن یک خواب آرام و راحت توجه به نظم و هماهنگی بسیار قابل توجه بوده . بسیاری بر این تصور هستند که یک اتاق خواب برای زیبا بودن باید مملو از وسایل لوکس و گران قیمت باشد در حالی که با یک سری از وسایل مدرن و ساده می توان یک اتاق خواب مناسب ، مدرن و راحت را طراحی کرد اتاق خوابی که خالی از وسایل اضافه ، لوکس ،بی مورد و دست و پا گیر باشد .

طراحی سقف

دکوراسیون – سفغ دکوراتیو

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون

خانه طراحی آراد

دکوراسیون :سقف تصویردار -اسمان مجازی – سقف چاپی

دکوراسیون داخلی

طراحی – اسمان مجازی – سقف کاذب تصویردار

دکور : دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون :در دکوراسیون منزل بالاخص دکوراسیون آشپزخانه رنگ ها دارای اهمیت بسیاری می باشند به گونه ای که می توانند درکل دکوراسیون آشپزخانه موثر باشند . ابتدا باید انتخاب کرد که در دکوراسیون آشپزخانه طراحی مدرن یا ویکتوریایی مد نظر است . در سبک ویکتوریایی که مربوط به کشور انگلستان می شده از وسایل مجلل و لوکس در اشپزخانه استفاده شده و دارای نظم دقیق و حساب شده ای است که در سایرین کمتر به چشم می خورد .

دکوراسیون آشپزخانه در سبک مدرن:

در سبک مدرن پرهیز از هرگونه استفاده از وسایل اضافی مدنظر بوده و استفاده از اشیای ساده و تاکید بر رنگ ها مور توجه بوده است . در دکوراسیون ، دکوراسیون آشپزخانه دارای اهمیت زیادی است به دلیل اینکه وقت زیادی در آنجا صرف پخت و پز شده و باید جادار ، مناسب ، دارای نور کافی و در عین حال مطابق با سلیقه صاحب خانه باشد و بتواند نیاز افراد خانواده را تامین نماید و محیطی امن و آرام را به همراه آورد تا همگان در آرامش باشند .

دکوراسیون منزل

طراحی آشپزخانه – کابینت – اشپزخانه لوکس – خانه لاکچری – دکور خاص – دکور آرایشگاه – دیزاین سالنی

دکوراسیون منزل

طراحی داخلی – کابینت – اجرای کابینت آشپزخانه -اشپزخانه جزیره ای

طراحی منزل

نمونه طراحی-کابینت -کابینت خاص

دکوراسیون منزل

دکور آشپرخانه

دکور آشپزخانه

کابینت اشپزخانه – کابینت کلاسیک

دکوراسیون منزل

طرح اشپزخانه – طرح سقف

طرح

نمونه طراحی . دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی

نمونه طراحی

نمونه طراحی آشپزخانه

طراحی – سقف دکوراتیو اجرایی در آشپزخانه – کابینت اشپزخانه

دکوراسیون منزل

دکوراسیون سقف و دیوار – سقف دکوراتیو -تی وی روم

آسمان مجازی سقف

دکوراسیون داخلی:اجرای اسمان مجازی – سقف تصویردار – سقف کشسان

دکوراسیون منزل

سقف کاذب -سقف کشسان – فیبرنوری اجرای کاغذ دیواری

مهتابی

اجرای نورپردازی – نور مهتابی

طراحی-دکوراسیون-دکوراسیون -دیوار-طراحی منزل-طراحی نما-طراحی خانه-طرح سقف- دکوراسیون آشپزخانه-دیوار-دکوراسیون مغازه- دکوراسیون داخلی-دیوار و سقف -سقف ساده – سقف دکوراتیو – انواع سقف کاذب

نظر دهید

وب سایت: